Ocak 2010
Mayıs 2010
Haziran 2010
Temmuz 2010
Ağustos 2010
Eylül 2010
Ekim 2010
Kasım 2010
Aralık 2010
Ocak 2011
Şubat 2011
Mart 2011
Nisan 2011
Mayıs 2011
Haziran 2011
Temmuz 2011
Ağustos 2011
Eylül 2011
Ekim 2011
Kasım 2011
Aralık 2011
Ocak 2012
Şubat 2012
Mart 2012
Nisan 2012
Mayıs 2012
Haziran 2012
Temmuz 2012
Ağustos 2012
Eylül 2012
Ekim 2012
Kasım 2012
Aralık 2012
Ocak 2013
Şubat 2013
Mart 2013
Nisan 2013
Mayıs 2013
Haziran 2013
Temmuz 2013
Ağustos 2013
Eylül 2013
Ekim 2013
Kasım 2013
Aralık 2013
Ocak 2014
Şubat 2014
Mart 2014
Nisan 2014

Etkinlik:
KENT MEYDANI AVM’DEN KANSERE KARŞI ORTAK BİLİNÇ ‘KANSERLE SAVAŞ, HAYATLA BARIŞ’

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
01 Nisan 2014 - 07 Nisan 2014

Açıklama:
Kent Meydanı AVM kurumsal misyon ve vizyonu çerçevesinde sosyal sorumluluk bilinciyle ‘KANSERLE SAVAŞ, HAYATLA BARIŞ’ diyor. Bu farkındalık projesiyle 1 Nisan tarihinde Kent Meydanı AVM Yönetim ve İdari ve çalışanlardan oluşan 25 kişilik kadrosuyla KANSERLE SAVAŞ, HAYATLA BARIŞ’ diyerek dikkatleri kanserle mücadeleye çekmeyi başardılar. Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı ve Açık Alanda hazırlanan panolar ile poz veren AVM yönetim ve çalışanları yapmış olduğu bu farkındalık projesi ile ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı. Kanser Haftası sebebiyle 5 Nisan Cumartesi günü Kent Meydanı AVM‘ de Sağlık Bakanlığı, Löder, Onkoday, Ketem, Kanserle Savaş Derneği ortak çalışmaları ile kanser hastalığı konusunda halkın bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi, farkındalığın sağlanması ve artırılması yönünde faaliyetler düzenlenecektir. Bu farkındalık projesi içerisinde DSİ tenis antrenör ve sporcuları da Kent Meydanı AVM Açık Alan’da sokak tenisi oynayarak kanserle mücadele adına desteğini devam ettirecek. Ayrıca hafta boyunca Kent Meydanı AVM çalışanları yakalarına takacakları ve AVM ziyaretçilerine de hediye edecekleri mor kurdeleler ile de farkındalık oluşturmaya devam edeceklerdir.Etkinlik:
2014 MODEL MERCEDES CLA 200 AMG ANAHTARI Ki! KART KULLANICILARINDA

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
01 Nisan 2014 - 31 Ağustos 2014

Açıklama:
Kent Meydanı AVM 1 Nisan itibari ile yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. ‘2014 model Mercedes CLA 200 AMG Ki! Kartla Çalışır ‘sloganı ile yolan çıkan kampanya kapsamında Kent Meydanı AVM Ki! Kart kullanıcıları 31 Ağustos 2014 Pazar gününe kadar yaptıkları her 75 TL’lik alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanacaklar. Kent Meydanı AVM Ki! Kart kullanıcıları Nisan ayı itibariyle sezon alışverişini yapıp hediye kazanabilir hem de çekilişe katılma hakkına sahip olabilirler!Etkinlik:
ENGEL TANIMAYAN GÖKÇE’NİN‘BAŞLANGIÇ‘I KENT MEYDANI AVM’DE

Yer:
-3 KATI / SANAT GALERİSİ

Zaman:
01 Nisan 2014 - 30 Nisan 2014

Açıklama:
BURSA’da yaşayan tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı oyuncusu Gökçe Değirmencioğlu, ‘Başlangıç‘ adlı ilk kişisel fotoğraf sergisini Kent Meydanı AVM Sanat Galerisi’nde açtı. Takımı Osmangazi Belediyespor’la Moldova ve Ukrayna’da ülkemizi temsil eden Gökçe Değirmencioğlu’nun çektiği 42 fotoğraftan oluşan sergi, Kent Meydanı AVM’de açıldı. 2011 yılında yapılan ‘Engelimiz Kent Olmasın’ adlı fotoğraf yarışmasında birincilik ödülü alan Değirmencioğlu’nun sergisinde, yer alan doğa fotoğrafları büyük ilgi gördü. Halen Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi Türk Halk Müziği ve Ritm Grubu’nda hem yönetim hem de ekipte aktif olarak görev yapan Değirmencioğlu, “Amaç, zor koşullarda emek verdiğim birikimimi sanatseverlerle paylaşmak. Başta imkansız görünse de en büyük hayallerimden biriydi ve gerçekleşti. Şimdiki hayalim bir gün uçaktan atlayış yaparken fotoğraf çekmek. Sergimin hazırlık aşamasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Başka bir hayalde buluşmak üzere” diye konuştu. Sergi Kent Meydanı AVM -3 Katı Sanat Galerisi’nde 30 Nisan tarihine kadar ziyaret edilebilir.Etkinlik:
BURSA SINAV KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN KENT MEYDANI AVM’DE DOĞAYA DİKKAT SERGİSİ

Yer:
-1 ÇARŞI KATI

Zaman:
01 Nisan 2014 - 07 Nisan 2014

Açıklama:
Bursa Sınav Koleji İlkokul öğrencileri Kent Meydanı AVM’de doğa, ağaç ve orman manzaralı anlamlı sergiyle bir araya geldi. Bursa Sınav Koleji ilkokul öğrencileri, geçen hafta coşkuyla kutlanan Orman Haftası’nı anmak hem de doğaya karşı duyarlılıklarını göstermek amacıyla Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katı’nda bir sergi düzenledi. Sergide karma teknik kullanılırken, düğmelerle oluşturulan çalışmalar oldukça ilgi çekti. Orman, ağaç ve doğa manzaralarıyla bir kez daha doğanın önemi ve güzelliğine dikkat çeken öğrenciler, herkesi duyarlı olamaya davet etti. Sergi bir hafta boyunca Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katı’nda 7 Nisan’a kadar izlenimine açık olacak.Etkinlik:
KENT MEYDANI AVM’DE BURSA SINAV KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ 23 NİSAN SERGİSİ İLE DÜNYA ÇOCUKLARINI TUVALE TAŞIDI

Yer:
-1 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
01 Nisan 2014 - 06 Nisan 2014

Açıklama:
Bursa Sınav Koleji 3. ve 4. sınıf öğrencileri, Kent Meydanı AVM’de 23 Nisan konulu harika bir sergiye imza attılar. Sergi, renkli ve yaratıcı çalışmalarla ziyaretçilerin beğenisi toplamayı başardı. Bursa Sınav Koleji öğrencileri ‘23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na istinaden hazırladıkları çalışmalarında dünya çocuklarını tuvale taşıdı. Bursa Sınav Koleji öğrencilerinin 23 Nisan için hazırlanan renkli çalışmaları, ziyarete gelenlerin yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılandı. Seramik kabartma üzerine yapılan akrilik boyama çalışmaları, hafta boyunca Kent Meydanı AVM’de izlenime açık olacakEtkinlik:
KENT MEYDANI AVM’DE BURSA SINAV KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ 23 NİSAN SERGİSİ İLE DÜNYA ÇOCUKLARINI TUVALE TAŞIDI

Yer:
-1 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
01 Nisan 2014 - 06 Nisan 2014

Açıklama:
Bursa Sınav Koleji 3. ve 4. sınıf öğrencileri, Kent Meydanı AVM’de 23 Nisan konulu harika bir sergiye imza attılar. Sergi, renkli ve yaratıcı çalışmalarla ziyaretçilerin beğenisi toplamayı başardı. Bursa Sınav Koleji öğrencileri ‘23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na istinaden hazırladıkları çalışmalarında dünya çocuklarını tuvale taşıdı. Bursa Sınav Koleji öğrencilerinin 23 Nisan için hazırlanan renkli çalışmaları, ziyarete gelenlerin yoğun ilgisi ve beğenisiyle karşılandı. Seramik kabartma üzerine yapılan akrilik boyama çalışmaları, hafta boyunca Kent Meydanı AVM’de izlenime açık olacak.Etkinlik:
KENT MEYDANI AVM’DE BU KEZ RAKETLER‘KANSERLE SAVAŞ, HAYATLA BARIŞ’İÇİN MÜCADELE ETTİ

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
05 Nisan 2014

Açıklama:
Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Daire Başkanlığı tarafından 2011 yılı “Kadın Kanserleri Yılı” olarak kabul edilmiştir. Ülkemizde Nisan ayının ilk haftası kanserle savaş haftası olarak ilan edilmiş olup 1-7 Nisan tarihleri arasında yapılan çeşitli etkinliklerle toplumun bu konuda bilinçlendirilmesi farkındalık yaratılması hedeflenmiştir. 1-7 Nisan 2014 Kanser Haftası sebebiyle, Kent Meydanı AVM kurumsal misyon ve vizyonu çerçevesin de sosyal sorumluluk bilinciyle ‘KANSERLE SAVAŞ, HAYATLA BARIŞ’ dedi. Bu farkındalık projesiyle hafta boyunca Kent Meydanı AVM Yönetim ve İdari ve çalışanlarıyla birlikte çeşitli etkinlikler düzenleyerek dikkatleri kanserle mücadeleye çekmeyi başardılar. 5 Nisan 2014 Kanser Haftası sebebiyle Kent Meydanı AVM’de Bursa Lösemili Çocuklara Yardım Derneği LÖDER’ in öncülüğünde “ Kanser ve Spor” temalı bir meydan şöleni gerçekleştirildi. Kent Meydanı AVM’ nin ev sahipliği yaptığı etkinlikte, tenis eğitmeni Göksel Yenigün ve ekibi eşliğinde meydana kurulan çok sayıda tenis kortları ile küçük büyük herkesin tenis sporu ile tanışması sağlandı. LÖDER, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Kanser Şubesi ve Bursa Kanser Savaş Derneği’nin açtığı standlar da çeşitli hediyeler dağıtıldı. Kanserde farkındalığı arttırmak için danışanları hastalıklar ve dernekler hakkında bilgilendiren görevliler plaket takdimi sonrası kansere karşı farkındalık yaratmanın başarısıyla mutlu bir şekilde günü tamamladılar.Etkinlik:
“KAĞIDIN DÖNÜŞÜMÜ”SERGİSİ KENT MEYDANI AVM’DE

Yer:
-2 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
08 Nisan 2014 - 10 Nisan 2014

Açıklama:
8 Nisan Salı günü Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı’nda gerçekleşen İhsan Dikmen 4 ilköğretim Okulu öğrencilerinin atık kağıtları kullanarak hazırladıkları “Kağıdın Dönüşümü” adlı sergi ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Sergi açılışını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necmi Aydın ve İhsan Dikmen 4 İlköğretim Okul Müdürü Yunus Atmaca gerçekleştirdi. Sergiye katılım oldukça yoğun olmasıyla birlikte, İhsan Dikmen öğrencilerinin Aydın ve Artvin yöresi folklor gösterileriyle süsledikleri sergi açılışı konuklardan büyük alkış aldı. “Atık kağıtları geri dönüşüme gönderin ki; kullanabileceğiniz bir eşya olarak size geri dönsün” “Kağıdın Dönüşümü” sergisinde yer alan kağıt Timsah, Yunus balığı, sandalyeler ve özellikle Atatürk köşesi büyük beğeni topladı. “Atık kağıtları geri dönüşüme gönderin ki; kullanabileceğiniz bir eşya olarak size geri dönsün” temasıyla oluşturulan sergide öğrencilerin birbirinden güzel çalışmaları yer almaktadır.“Kağıdın Dönüşümü ‘’adlı Sergi 10 Nisan Perşembe gününe kadar Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı’nda ziyaret edilebilir.Etkinlik:
"TÜRKİYE KANATLARININ ALTINDA" KENT MEYDANI AVM'DE

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
09 Nisan 2014 - 10 Nisan 2014

Açıklama:
Türk Hava Kurumu’nun ücretsiz faaliyetleri tanıtmak için gerçekleştirdiği “Türkiye Kanatlarının Altında” projesi kapsamında 9 – 10 Nisan 2014 tarihleri arasında Bursa Kent Meydanı AVM’de THK kapsamında havacılık faaliyetlerinde kullanılan araç ve gereçlerin tanıtımına yer verildi. THK Üniversitesi, yangın uçakları, Ambulans Helikopterleri, tamamı ücretsiz olan paraşüt, yamaç paraşütü, yelken kanat, model uçak ve planör kursları hakkında bilgiler verilirken, tamamı THK pilotları tarafından çekilen videolar gösterildi. THK tanıtım tırı Kent Meydanı AVM ‘de Bursalılarla bir araya gelerek kurumun faaliyetlerinin tanıtımını yaparken kurumun eğitimini verdiği ve havacılık faaliyetlerinin de tanıtımına yer verildi. Kent Meydanı AVM ‘de yapılan tanıtım ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan THK Bursa Şube Başkanı Nizamettin Gökgürler; “Cumhuriyetin ilanından 16 ay sonra Atatürk’ün direktifleri ile kurulan Türk Hava Kurumu; vatandaşlarımıza havacılığın sevdirilmesi, yayılması, Türk Havacılığının gelişmesi için hız kesmeden faaliyetlerine devam edecektir ‘ dedi.Etkinlik:
KENT MEYDANI AVM ‘DE TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 169.YIL KURULUŞUNA ÖZEL SERGİ

Yer:
-1 ÇARŞI KATI

Zaman:
12 Nisan 2014 - 13 Nisan 2014

Açıklama:
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Polis Eğitim Merkezi (PEM) öğrencileri Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katı’nda bir resim sergisine imza attılar. Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 169.yıl dönümü kapsamında düzenlenen ve Kent Meydanı AVM’nin ev sahipliği yaptığı sergide,70 eser yer alırken; yağlı boya, kara kalem, yakma, kaligrafi ve hat sanatından örnekleri serginin öne çıkan detayları arasındaydı. 12 -13 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen sergi vatandaşlar ve öğrenciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Polis Eğitim Merkezi (PEM)’nin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen etkinlik, emniyet mensuplarının yanı sıra çok sayıda öğrenci ve vatandaşın katılımıyla tam bir etkinlik havasında gerçekleşti.Etkinlik:
KENT MEYDANI AVM 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’NI ŞENLİK HAVASINDA YAŞATIYOR

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
12 Nisan 2014 - 24 Nisan 2014

Açıklama:
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası Kent Meydanı AVM’de coşkuyla kutlanacak. Kutlamalar kapsamında; 23 Nisan’a özel olarak hazırlanan tüm çocuklar, sergi ve çeşitli etkinliklerle Kent Meydanı AVM’de hünerlerini sergilemeye devam edecek ve doyasıya eğlenecekler. 22 Nisan – Emine Örnek Anaokulu öğrencilerinin Karton Adam Etkinliği ile başlayan kutlamalar; 23 Nisan – İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kutlama programına bağlı olarak folklor, dans ve koro gösterileri; 23 – 24 Nisan – Mini İşler Evi Etkinlikleri ile devam edecek. Ayrıca Çocukların en önemli haftası olan 23 Nisan’da Dalin, Kent Meydanı AVM’de gerçekleştireceği etkinlikler ile çocukların bayramına renk katacak. 23-26-27 Nisan tarihlerinde Kent Meydanı AVM‘de yapılacak aktiviteler kapsamında: Bakugan ve Angel’s Friend görselli standıyla, çocuklara top atma ve sandalye kapma yarışması yaptırılırken; jonglör gösterileri, çuval yarışları ve civciv maskotuyla da eğlence doruğa çıkacak. Yüz boyama aktivitesinin de yapılacağı etkinlikte tüm çocuklara sürpriz hediyeler dağıtılacak. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız.Etkinlik:
“ŞİİR İLE TAMAMLANMIŞ GELİN & DAMAT FOTOĞRAFLARI SERGİSİ” KENT MEYDANI AVM’DE

Yer:
-1 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
14 Nisan 2014 - 20 Nisan 2014

Açıklama:
Kent Meydanı AVM’de Erdal Mutluer’in “Şiir İle Tamamlanmış Gelin & Damat Fotoğrafları Sergisi” açıldı. Sergideki fotoğraflar alışılagelmişin dışında şiirlerle birlikte sergileniyor. “Şiir İle Tamamlanmış Gelin & Damat Fotoğrafları Sergisi’nde 19 fotoğraf ve 19 şiir yer almaktadır. Karma olarak düzenlenmiş serginin romantik ve farklı bir üslupla hazırlanmış olması dikkat çekici. “Şiir İle Tamamlanmış Gelin & Damat Fotoğrafları Sergisi” 20 Nisan tarihine kadar Kent Meydanı AVM -1 Çarşı Katı’nda ziyaret edilebilir. Sergi hakkında; 10 yıldır profesyonel olarak fotoğrafçılıkla ilgilenen Erdal Mutluer’in ilk kişisel sergisi. 35 şiir kitabından faydalanarak oluşturduğu sergiyi gelin damat fotoğraflarıyla birleştirerek şiir-fotoğraf tarzının öncülüğünü yapıyor.Etkinlik:
EN TATLI YARIŞMA!‘ANNEM PASTAM VE BEN’E SENİ DE BEKLİYORUZ!

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
15 Nisan 2014 - 02 Mayıs 2014

Açıklama:
Kent Meydanı AVM bu yıl 5. kez düzenlediği ‘Annem Pastam ve Ben’ yarışmasıyla Anneler Günü’nü “tatlı” bir etkinlikle kutlayacak. Yarışmaya katılmak isteyen ve beraber pasta yapan anne ve çocuklar pastanın fotoğrafını, pasta yaparken çektirdikleri kendi fotoğraflarını ve pastanın tarifini Kent Meydanı AVM’ye e-mail yoluyla ulaştırabilecekler. Jürisinde Parti ve Pasta Tasarımcısı blogger Ayşe Aktaş, En Tatlı Pastane’nin sahibi Esra Fişek, Pasta Tasarımcısı blogger Dilek Kurt, Kent Meydanı Avm Pazarlama ve Reklam Yönetmeni Emel Çelikkol ile Anne-Çocuk Kitapları yazarı Ece Arar’ın yer aldığı Annem, Pastam ve Ben yarışmasına son katılım tarihi 2 Mayıs 2014 olarak belirlendi. Jürinin “en tatlı anlar”ı seçeceği “Annem, Pastam ve Ben” yarışmasına katılımlar etkinlik@kentmeydani.com e-mail adresine yapılacak. Samsung, Teknosa Exxtra, Nike, Adidas, Puma, Nezih Kitap Kırtasiye, Yves Rocher, Mobilworks’ün de desteklediği yarışmada kazananlar birçok güzel hediyenin sahibi olacaklar. Kazananlara hediyeleri yarışmanın hemen ardından Kent Meydanı AVM Açık Alanda teslim edilecek.Etkinlik:
PAZAR GÜNÜ KİMSELERE SÖZ VERMEYİN, KENT MEYDANI AVM’DE RASİM ÖZTEKİN VE BİROL GÜVEN’LE FİLM RANDEVUNUZ VAR!

Yer:
KENT MEYDANI AVM SİNEMA KATI

Zaman:
20 Nisan 2014

Açıklama:
4 Nisan 2014’te vizyona giren ve izleyici tarafından oldukça beğeniyle karşılanan ‘Mandıra Filozofu’ filminin yapım ekibi ve oyuncuları Pazar günü Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda izleyiciyle birlikte filmi izleyecekler. Mint Yapım ortaklığında gerçekleştirilen ‘Mandıra Filozofu ‘ filminin başrol oyuncularından Rasim Öztekin, filmin Yönetmeni ve oyuncuları arasında yer alan Müfit Can Saçıntı ,senarist Birol Güven ve Cine Film’in yapımcısı Haluk Kaplanoğlu , Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda Salon 3’te Saat: – 14:30 seansında filmin izleyicileri arasındaki yerlerini alacaklar. Filmin gösterimi normal bilet girişi ile birlikte gerçekleşecektir. Not: ‘Mandıra Filozofu’ filmi için sınırlı sayıda bilet satışa sunulmuştur. Film Hakkında; Çekimleri doğal güzellikleriyle dünya çapında ünlenmiş Bodrum Çökertme Köyü’nde gerçekleştirilen filmde Robinson Crusoe hayatı yaşayan Mustafa Ali (Mandıra Filozofu) ve zengin iş adamı Cavit bey (Rasim Öztekin)’in karşılaşmalarını ve köydeki aile içi çekişmeler eğlenceli bir dil ile anlatılıyor. Çökertme köyünde yaşayan, modern hayata sırtını çevirmiş olan Mustafaali (45) günlerini kitap okuyarak geçirmektedir. Çalışmaya karşı olan Mustafaali her türlü yaşamsal ihtiyacı için doğanın ona verdiği nimetlerden faydalanır. Cavit(55) ise İstanbul’da yaşayan zengin bir işadamıdır. Hayatı boyunca sürekli çalışmış olan Cavit’in tek derdi çalışmak, kazanmak ve birikim yapmaktır. Çökertme koyunda, Mustafaali’nin arazisini alarak butik otel yaptırmak isteyen Cavit’in hayatı, Mustafaali ile tanışınca altüst olur. FİLMİN KÜNYESİ Vizyon Tarihi: 04 Nisan 2014 Yapımı: Mint Yapım/2014 – Türkiye Tür: Komedi Yönetmen: Müfit Can Saçıntı Oyuncular: Rasim Öztekin, Ayda Aksel , Kemal Kuruçay , Gülnihal Demir , Ahu Sungur Senaryo: Birol Güven Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı, filmin başrol oyuncularından Rasim Öztekin ve Senarist Birol Güven’in ve diğer yapım ekibinin de katılacağı film gösterimine sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.. Yer: Kent Meydanı AVM /Avşar Sinemaları /Salon 3 Tarih:20 Nisan Pazar Günü Film Gösterimi :14:30
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam quis mi eu elit tempor facilisis id et neque. Nulla sit amet sem sapien. Vestibulum imperdiet porta ante ac ornare. Nulla et lorem eu nibh adipiscing ultricies nec at lacus. Cras laoreet ultricies sem, at blandit mi eleifend aliquam. Nunc enim ipsum, vehicula non pretium varius, cursus ac tortor. Vivamus fringilla congue laoreet. Quisque ultrices sodales orci, quis rhoncus justo auctor in. Phasellus dui eros, bibendum eu feugiat ornare, faucibus eu mi. Nunc aliquet tempus sem, id aliquam diam varius ac. Maecenas nisl nunc, molestie vitae eleifend vel, iaculis sed magna. Aenean tempus lacus vitae orci posuere porttitor eget non felis. Donec lectus elit, aliquam nec eleifend sit amet, vestibulum sed nunc.
ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam quis mi eu elit tempor facilisis id et neque. Nulla sit amet sem sapien. Vestibulum imperdiet porta ante ac ornare. Nulla et lorem eu nibh adipiscing ultricies nec at lacus. Cras laoreet ultricies sem, at blandit mi eleifend aliquam. Nunc enim ipsum, vehicula non pretium varius, cursus ac tortor. Vivamus fringilla congue laoreet. Quisque ultrices sodales orci, quis rhoncus justo auctor in. Phasellus dui eros, bibendum eu feugiat ornare, faucibus eu mi. Nunc aliquet tempus sem, id aliquam diam varius ac. Maecenas nisl nunc, molestie vitae eleifend vel, iaculis sed magna. Aenean tempus lacus vitae orci posuere porttitor eget non felis. Donec lectus elit, aliquam nec eleifend sit amet, vestibulum sed nunc.
Kat:
-1 Çarşı Katı
Mağaza Sorumlusu:
MURAT USLU
Mağaza irtibat no:
2553616
Kat:
-1 Çarşı Katı
Mağaza Sorumlusu:
MURAT USLU
Mağaza irtibat no:
2553616
<-->