Ocak 2010
Mayıs 2010
Haziran 2010
Temmuz 2010
Ağustos 2010
Eylül 2010
Ekim 2010
Kasım 2010
Aralık 2010
Ocak 2011
Şubat 2011
Mart 2011
Nisan 2011
Mayıs 2011
Haziran 2011
Temmuz 2011
Ağustos 2011
Eylül 2011
Ekim 2011
Kasım 2011
Aralık 2011
Ocak 2012
Şubat 2012
Mart 2012
Nisan 2012
Mayıs 2012
Haziran 2012
Temmuz 2012
Ağustos 2012
Eylül 2012
Ekim 2012
Kasım 2012
Aralık 2012
Ocak 2013
Şubat 2013
Mart 2013
Nisan 2013
Mayıs 2013
Haziran 2013
Temmuz 2013
Ağustos 2013
Eylül 2013
Ekim 2013
Kasım 2013
Aralık 2013
Ocak 2014
Şubat 2014
Mart 2014
Nisan 2014
Mayıs 2014
Haziran 2014
Temmuz 2014
Ağustos 2014
Eylül 2014
Ekim 2014
Kasım 2014
Aralık 2014

Etkinlik:
“HER KAFADAN BİR SES” KARMA SERGİSİ AÇILDI

Yer:
-3 KATI / SANAT GALERİSİ

Zaman:
05 Aralık 2014

Açıklama:
Hayatına Sanat Kat etkinliklerine Aralık ayında da devam eden Kent Meydanı AVM “Her Kafadan Bir Ses” karma sergi açılışı düzenlenen kokteyl ile açıldı. Resimlerden porselen uygulamalara, dekoratif el sanatlarından, seramiklere ve hatta tasarım çantalara kadar geniş bir yelpazede eserlerden oluşan sergi, 5 Aralık Cuma akşamı yapılan törenle sanatseverlerle buluştu. Serginin açılış kurdelası, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Muhsin Özlükurt , Emine Örnek ve sergi sahipleri ; Fatma Küçüker, Füsun Tuna Göler, Orkide Alakoç, Burçin Dinç, Vedat Dinç, Banu BiçenMeral Tekcan’dan oluşan ekip tarafından kesildi. 31 Aralığa kadar ziyarete açık olacak satışlı sergi “ Her Kafadan Bir Ses “ Kent Meydanı AVM’nin “ Hayatına Sanat Kat “ etkinleri çerçevesinde büyük ilgi ve beğeni topladı.Etkinlik:
SOSYAL AĞ FENOMENİ ‘PİNK FREUD’ 6 ARALIK CUMARTESİ GÜNÜ KENT MEYDANI AVM’DE

Yer:
-2 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
06 Aralık 2014

Açıklama:
Sosyal ağ fenomeni Pink Freud bu hafta sonu Kent Meydanı AVM’ye geliyor. “Kat Kat Etkinlik” sloganıyla geçtiğimiz ay Kemal Doğulu, Ayşe Tolga gibi ünlü isimleri Bursalılarla buluşturan Kent Meydanı AVM 6 Aralık Cumartesi günü Pink Freud lakabıyla tanınan Pelin Dündar’ı ağırlayacak. “Beni Hep Sev”, “Sorun Bendeymiş”, “Sorun Sende Değil Bende” kitaplarının sahibi Dündar, “Hayatına Fenomen Kat” etkinliğinde saat 15.00’de Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı’nda Bursalılarla buluşacak. Pink Freud etkinlikte kitaplarından ve sosyal ağlardaki başarısından ve fenomen olmaktan söz edecek.Etkinlik:
SOSYAL AĞ FENOMENİ ‘PİNK FREUD’ KENT MEYDANI AVM’DEYDİ

Yer:
-2 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
06 Aralık 2014

Açıklama:
“Fenomen” Pink Freud Cumartesi günü Kent Meydanı AVM’de sosyal ağ meraklılarıyla buluştu. “Kat Kat Etkinlik” sloganıyla geçtiğimiz ay Kemal Doğulu, Ayşe Tolga gibi ünlü isimleri Bursalılarla buluşturan Kent Meydanı AVM 6 Aralık Cumartesi günü Pink Freud lakabıyla tanınan Pelin Dündar’ı ağırladı. “Beni Hep Sev”, “Sorun Bendeymiş”, “Sorun Sende Değil Bende” kitaplarının sahibi Dündar, “Hayatına Fenomen Kat” etkinliğinde saat 15.00’de -2 Çarşı Katı’nda söyleşiye katıldı Bursalıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Pink Freud etkinlikte kitaplarından, sosyal ağlardaki başarısından ve fenomen olmaktan söz etti. Katılanların sorularını da yanıtlayan Dündar daha sonra Kent Meydanı AVM’yi merkezini gezerek alışveriş yaptı. Kent Meydanı AVM 13 Aralık Cumartesi günü “Hayatına Polisiye Kat” etkinliğinde yazar Cenk Çalışır’ı, 19 Aralık Cuma günü ünlü manken Özge Ulusoy’u ve 27 Aralık Cumartesi günü de sevilen astrolog Dinçer Güner’i ağırlayacak.Etkinlik:
COOKSHOP GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR! YEMEK BLOGGERLARI COOKSHOP’TA KAHVALTIDA…

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
06 Aralık 2014

Açıklama:
22 Kasım 2014 günü Kent Meydanı AVM’de hizmete başlayan ünlü marka, mutfağının özel lezzetlerini Bursalılara tattırmaya başladı. Mekan, keyifli ve konforlu dekorasyonu ile ziyaretçilerinden tam not alıyor. Yalnızca yemek yemek için değil, yemek yemenin tadına varmak isteyenlerin tercih ettiği COOKSHOP kısa bir süre içinde şehrin gözdesi olmaya aday… Dünya mutfağının olmazsa olmazlarını özgün tarifleriyle sunan COOKSHOP, her damak tadına uygun mönü seçeneklerinin yanında artık bir fenomen haline gelen “magnolia puding” ile Bursa’da da lezzet bağımlıları yaratmaya başladı. Yeme içme konusunda ciddi takipçileri olan Bursalı bloggerlar 6 Aralık Cumartesi saat 10.30 da Cookshop’ın davetiyle, kahvaltıda bir araya gelerek Cookshop mutfağının seçme lezzetlerini denediler. Tüm davetlilerin ortak söylemi: “Sektörde öncü olabilmenin tüm gereklilikleri gerçekten bu markanın çatısı altında toplanmış. Mutfağın özeni, tadı, sunumu ve özgünlüğü bizden tam not aldı. Kentin cazibe merkezi Kent Meydanı AVM’ye de ayrıca teşekkür etmek gerekiyor bu güçlü markayı Bursa’ya taşıyabildikleri için.” oldu. Bol bol yemek konuşulan buluşma sonunda tüm bloggerlar, Hoşgeldin Cookshop diyerek, Cookshop ve Kent Meydanı AVM yöneticilerine teşekkürlerini sunarak ayrıldılar.Etkinlik:
BARBAROS ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN DEYİMLERE FARKLI BAKIŞ

Yer:
-2 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
08 Aralık 2014 - 12 Aralık 2014

Açıklama:
Görsel sanatlar öğretmeni Akif SEVEN’İN rehberliğinde hazırlanan karikatürlerde, öğrenciler günlük dilde sıkça kullanılan deyimlere farklı bir gözle bakarak izleyenlerin yüzlerinde tebessüm oluşturdular. Akif SEVEN; öğrencilerin, çalışmaları yaparken hem farklı deneyimler kazandıklarını hem de deneyimlerini hayata geçirdiklerini belirtti. Öğrenciler adına konuşan Rumeysa Şen ise yoğun eğitim öğretim faaliyetleri arasında bu tür sosyal etkinliklerin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek emeği geçen arkadaşlarına ve öğretmenlerine teşekkür etti. 08-12 Aralık tarihleri arasında -2 Çarşı Katı’nda açık kalacak sergiye tüm sanatseverlerin davetli olduğunu belirtti.Etkinlik:
POLİSİYE YAZARI ÇALIŞIR BU CUMARTESİ KENT MEYDANI AVM’DE

Yer:
-2 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
13 Aralık 2014

Açıklama:
Geçtiğimiz iki aydır Ayşe Tolga, Kemal Doğulu gibi birçok ünlü ismi ağırlayan Kent Meydanı AVM bu hafta sonu Bursalı yazar Cenk Çalışır’a ev sahipliği yapacak. “Hayatına Polisiye Kat” etkinliğinde Çalışır Türkiye’de polisiye yazarlığından ve kendi kitaplarından bahsedecek. Çalışır’ın yeni çıkan son romanı Kan Yağmuru hakkında da konuşacağı etkinlik saat 15.00’de -2 Çarşı Katı’nda gerçekleşecek. Ücretsiz olan etkinliğe tüm Bursalılar davetli.Etkinlik:
POLİSİYE YAZARI CENK ÇALIŞIR KENT MEYDANI AVM'DEYDİ

Yer:
-2 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
13 Aralık 2014

Açıklama:
Kent Meydanı AVM 13 Aralık Cumartesi günü Bursalı yazar Cenk Çalışır’ a ev sahipliği yaptı. “Hayatına Polisiye Kat” etkinliğinde Çalışır Türkiye’de polisiye yazarlığından ve kendi kitaplarından bahsetti. Çalışır’ın yeni çıkan romanı Kan Yağmuru hakkında da konuştuğu etkinlik saat -2 Çarşı Katı’nda gerçekleşti. Çalışır etkinlikte katılımcıların polisiye ile ilgili sorularını da yanıtladı, ardından kitabını imzalayarak fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Hayli ilgi gören etkinlik yaklaşık bir saat sürdü.Etkinlik:
KENT MEYDANI AVM ‘YAĞMUR KIYAMET ÇİÇEĞİ’ FİLM GALASINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Yer:
KENT MEYDANI AVM

Zaman:
16 Aralık 2014

Açıklama:
Altın Koza Uluslararası Film Festivali kapsamında ödüle layık görülen; Onur Aydın’ın Yönetmenliğini üstlendiği “Yağmur-Kıyamet Çiçeği” filminin Bursa gösterimi 16 Aralık Salı günü Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda yapıldı. 12 Aralık Salı günü gösterime giren filmin Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda yapılan gala gösterimine yapımcı Gülay Kuriş ve Şaban Tokdemir ile birlikte filmin oyuncularından; Elena Viunova, Rıza Sönmez ve Sait Genay katıldı. Gala gösterimi öncesi izleyiciler ile bir araya gelen ekip basın mensuplarının sorularını yanıtladılar. Yönetmen Kuriş; Karadeniz’in son zamanlarda komedi ile güdeme geldiğini belirterek, “Aslında bu filmde Karadeniz’e çok büyük yaralar açan Çernobil’i işlemeye çalıştık. Birden fazla konuyu işledik. Amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. Ekip arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Rahatsızlıklarından dolayı Engin Hepileri ve Devrim Saltoğlu’nun aramızda olamadığını belirten Kuriş, oyuncularının tüm Bursalılara selam ve sevgilerini ilettiklerini belirtti. Büyük Beğeni Topladı Tarihin büyük felaketlerinden arasında yer alan Çernobil’i, etkileyici bir aşk hikâyesini, 1995-1996 sezonunda Trabzonspor’un Fenerbahçe’ye kaybettiği şampiyonluk maçının ardından intihar eden bir taraftarın öyküsünü ve genç yaşta hayatını kaybeden Karadeniz’in efsane sanatçısı Kazım Koyuncu’nun hikâyesini iç içe anlatan film gecede büyük beğeni topladı ve gösterim sonrası izleyiciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Film Hakkında; Yakın zaman tarihimizin en büyük felaketlerinden biri olarak gösterilen Çernobil faciasından sonra eşini kanserden kaybeden Elena, oğlunun da aynı hastalıktan müzdarip olduğunu öğrenince çareyi tedavi için Türkiye’ye gelmekte bulur. Elena Trabzon’da tedavi süreciyle uğraşırken, bir gün Trabzonspor’da oynama hayaliyle yanıp tutuşan futbolcu Şenol ile tanışır. Şenol sonuna düşünmeden ilk görüşte kadına aşık olur… Öte yandan 1995-1996 futbol liginde şampiyonluğa doğru giden Trabzonspor son, maçta şampiyonluğu kaybedince, amigo Ahmet’in de dünyası başına yıkılır… Bir diğer yanda ise sesi ve kişiliği ile milyonlarca insanın gönlünde taht kuran Kazım Koyuncu vardır. Bir Çernobil mağduru olarak kanserden yaşamını kaybeden Koyuncu yöre halkının sesi gibidir… Filminin oyuncu kadrosunda Engin Hepileri, Altan Erkekli, Devrim Saltoğlu, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Sait Genay, Settar Tanrıöğen, Hüseyin Avni Danyal, Elena Viunova, Rıza Sönmez ve Serap Aksoy gibi isimler yer alıyor.Etkinlik:
ÜNLÜ MANKEN ÖZGE ULUSOY KENT MEYDANI AVM’YE GELİYOR

Yer:
-2 ÇARŞI KATI / ETKİNLİK ALANI

Zaman:
19 Aralık 2014

Açıklama:
Miss Turkey 2003 Güzeli, ünlü manken Özge Ulusoy 19 Aralık Cuma günü Kent Meydanı AVM’de olacak. Geçtiğimiz iki ay boyunca “Hayatına Etkinlik Kat” sloganıyla Kemal Doğulu, Ayşe Tolga gibi birçok ünlü ismi Bursalılarla buluşturan Kent Meydanı AVM bu kez Ulusoy’u ağırlayacak. Saat 15.00’de gerçekleşecek olan etkinlikte Özge Ulusoy katılımcılara “Hayatına Moda Kat” diyerek moda ile ilgili tüyolar verecek. -2 Çarşı Katı’nda gerçekleşecek olan söyleşide adL firmasının Özge Ulusoy tasarımlarıyla ilgili örnek uygulamalar da yapılacak. Ulusoy’un katılacağı etkinlik ücretsiz olarak gerçekleşecek.
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam quis mi eu elit tempor facilisis id et neque. Nulla sit amet sem sapien. Vestibulum imperdiet porta ante ac ornare. Nulla et lorem eu nibh adipiscing ultricies nec at lacus. Cras laoreet ultricies sem, at blandit mi eleifend aliquam. Nunc enim ipsum, vehicula non pretium varius, cursus ac tortor. Vivamus fringilla congue laoreet. Quisque ultrices sodales orci, quis rhoncus justo auctor in. Phasellus dui eros, bibendum eu feugiat ornare, faucibus eu mi. Nunc aliquet tempus sem, id aliquam diam varius ac. Maecenas nisl nunc, molestie vitae eleifend vel, iaculis sed magna. Aenean tempus lacus vitae orci posuere porttitor eget non felis. Donec lectus elit, aliquam nec eleifend sit amet, vestibulum sed nunc.
ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam quis mi eu elit tempor facilisis id et neque. Nulla sit amet sem sapien. Vestibulum imperdiet porta ante ac ornare. Nulla et lorem eu nibh adipiscing ultricies nec at lacus. Cras laoreet ultricies sem, at blandit mi eleifend aliquam. Nunc enim ipsum, vehicula non pretium varius, cursus ac tortor. Vivamus fringilla congue laoreet. Quisque ultrices sodales orci, quis rhoncus justo auctor in. Phasellus dui eros, bibendum eu feugiat ornare, faucibus eu mi. Nunc aliquet tempus sem, id aliquam diam varius ac. Maecenas nisl nunc, molestie vitae eleifend vel, iaculis sed magna. Aenean tempus lacus vitae orci posuere porttitor eget non felis. Donec lectus elit, aliquam nec eleifend sit amet, vestibulum sed nunc.
Kat:
-1 Çarşı Katı
Mağaza Sorumlusu:
MURAT USLU
Mağaza irtibat no:
2553616
Kat:
-1 Çarşı Katı
Mağaza Sorumlusu:
MURAT USLU
Mağaza irtibat no:
2553616
<-->